Meist

STILL tõstab alati!

Kes me oleme?

Petrem on usaldusväärne firma, mis osutab oma klientidele laotehnika (tõstukite, virnastajate, komplekteerijate jne) müügi, teeninduse ja remondiga seotud täielikku teenuste skaalat.

Koormate transpordile esitatud kõrgete nõuete täitmiseks pakume kvaliteetset Saksa tehnikat firmalt STILL, kvaliteetset teenindust, garantiiaegset ja garantiijärgset teenindamist ning varuosade tarnet.

Meie firma kogenud töötajad pakuvad teile kiiret ja kvaliteetset abi firma STILL ja ka teiste laotehnika tootjate mehhanismide remontimisel ja teenindamisel. Ettevõtte töötajad on korduvalt läbinud erikursusi firma STILL tehastes Saksamaal ning omavad ka vastavaid sertifikaate.  Ettevõtte selline poliitika aitab kvaliteetselt ja Saksa täpsusega teostada tehnika teenindamisega seotud töid.

 

Täiustame pidevalt oma klientide teenindamise süsteemi, samuti viime läbi tehnilist nõustamist. Meie ettevõtte põhiprintsiibid on kvaliteet, operatiivsus, paindlik hinnapoliitika ja heatahtlik ning sõbralik suhtumine kõikidesse klientidesse.

Pakume teie ülesannete täitmiseks lahendusi ülemaailmselt tuntud tootjalt, olles eelnevalt uurinud kliendi kõiki vajadusi ja arvestanud tehnika ja seadmete ekspluatatsioonitingimusi. Pakutava tehnika kogu sortimendiga võib ka tutvuda tootjatehase kodulehel WWW.STILL.DE

Petrem sõidab tellija juurde, võtab arvesse kõikvõimalikke teostusvariante, valib neist parima ning pakub individuaalseid tingimusi finantseerimise, tarne ja teeninduse teostamiseks.

Konkurentsieelised

  • Individuaalne lähenemine igale kliendile.
  • Kvaliteetne Saksa tootemark STILL, mis ületab oma tootlikkuse ja mugavuse poolest teisi tootemarke.
  • Väga hea varuosadega varustatus, kuna STILL tõstukites kasutatakse meil populaarsete Saksa tootemarkide VW, MB, DEUTZ, BOSCH ja ka mitmete teiste firmade detaile ja mootoreid.
  • STILL tehnika konstruktsioon võimaldab teostada kogu tehnilist teenindamist kliendi juures kohapeal. Tõstukite allosa on kindlalt kaitstud; „kanali/süvendi“ olemasolu ei ole vajalik.
  • Petrem on väike, kuid mobiilne firma, mis täidab klientide vajadusi võimalikult kiiresti.
  • Vastame klientide telefonikõnedele 24 tundi ööpäevas.
  • Suur töökogemus STILL tõstukitega (üle 20 aasta) ja kvalifitseeritud elektroonikud ja mehaanikud.
  • Hinna ja kvaliteedi suhte vastavus.
  • Anname garantii ja täidame oma kohustusi.